Коломийський напрямок
06:15 - Яремче-Чернівці06:40 - Ланчин-Коломия
07:10 - Ланчин-Коломия
07:30 - Добротів-Коломия
07:50 - Ворохта-Коломия
07:55 - Надвірна-Коломия
08:05 - Яремче-Хмельницький
08:40 - Яремче-Коломия
08:40 - Надвірна-Коломия
08:45 - Ланчин-Коломия
09:10 - Добротів-Коломия
09:25 - Надвірна-Коломия
09:40 - Ланчин-Коломия
10:05 - Яремче-Коломия
10:35 - Надвірна-Коломия
10:45 - Добротів-Коломия
10:50 - Буковель-Коломия
11:05 - Надвірна-Коломия
11:20 - Ворохта-Коломия
11:25 - Яремче-Коломия
12:05 - Ланчин-Коломия
12:35 - Надвірна-Коломия
12:55 - Микуличин-Коломия
13:15 - Яремче-Коломия
13:40 - Добротів-Коломия
13:50 - Хуст-Чернівці
14:05 - Надвірна-Коломия
14:15 - Ланчин-Коломия
14:30 - Ланчин-Коломия
14:40 - Ворохта-Коломия
15:00 - Надвірна-Коломия
15:05 - Яремче-Коломия
15:35 - Буковель-Кути
15:40 - Добротів-Коломия
16:20 - Ланчин-Коломия
16:20 - Ворохта-Чортків
16:30 - Надвірна-Коломия
16:30 - Мукачево-Коломия
16:45 - Ланчин-Коломия
17:20 - Надвірна-Коломия
17:30 - Яремче-Коломия
17:55 - Надвірна-Коломия
18:25 - Яремче-Київ
18:35 - Яремче-Коломия
18:40 - Добротів-Коломия
18:45 - Ворохта-Коломия
18:45 - Ужгород-Чернівці
19:10 - Ланчин-Коломия
19:10 - Надвірна-Чернівці
19:20 - Буковель-Коломия
19:40 - Хуст-Коломия
20:20 - Надвірна-Коломия
21:10 - Ланчин-Коломия
Розклад автобусів на "Надвірну" та "Івано-Франківськ"
06:20 - Товмачик-Івано-Франківськ07:00 - Ланчин-Надвірна (крім суботи та неділі)
07:10 - Коломия-Надвірна
07:15 - Коломия-Добротів (крім неділі)
07:30 - Коломия-Надвірна
07:40 - Ланчин-Надвірна (крім суботи та неділі)
08:00 - Саджавка-Надвірна (через Делятин)
08:15 - Товмачик-Івано-Франківськ
08:45 - Коломия-Добротів (крім неділі)
08:45 - Ланчин-Надвірна (крім суботи та неділі)
09:00 - Ланчин-Надвірна (крім суботи та неділі)
09:15 - Коломия-Надвірна
09:35 - Товмачик-Івано-Франківськ (по п'ятницях та неділях)
10:00 - Саджавка-Надвірна (через Делятин, крім неділі)
10:20 - Коломия-Добротів (крім неділі)
10:30 - Ланчин-Надвірна (крім суботи та неділі)
10:55 - Коломия-Надвірна
11:10 - Ланчин-Надвірна (крім суботи та неділі)
11:45 - Саджавка-Надвірна (через Делятин, крім неділі)
12:10 - Ланчин-Надвірна (крім суботи та неділі)
12:45 - Коломия-Надвірна
12:55 - Ланчин-Надвірна (крім суботи та неділі)
13:00 - Товмачик-Івано-Франківськ
13:15 - Коломия-Добротів (крім неділі)
13:25 - Саджавка-Надвірна (через Делятин, крім неділі)
13:45 - Коломия-Надвірна
14:00 - Ланчин-Надвірна (крім суботи та неділі)
14:20 - Коломия-Надвірна
14:45 - Ланчин-Надвірна (крім суботи та неділі)
14:50 - Коломия-Надвірна
15:10 - Товмачик-Івано-Франківськ
15:30 - Коломия-Добротів (крім неділі)
15:55 - Ланчин-Надвірна (крім суботи та неділі)
16:10 - Ланчин-Надвірна (крім суботи та неділі)
16:10 - Коломия-Надвірна
16:45 - Коломия-Надвірна
17:15 - Товмачик-Івано-Франківськ (по п'ятницях та неділях)
17:15 - Саджавка-Надвірна (через Делятин, крім суботи та неділі)
17:30 - Коломия-Надвірна
18:00 - Коломия-Надвірна
18:20 - Коломия-Добротів (крім неділі)
18:40 - Коломия-Надвірна
Яремчанський напрямок
06:30 - Коломия-ХустЯремчанський напрямок
06:45 - Коломия-Ворохта
07:40 - Коломия-Мукачево
07:55 - Коломия-Буковель
08:25 - Коломия-Яремче
09:30 - Кути-Буковель
09:50 - Київ-Яремче
09:55 - Коломия-Микуличин
10:25 - Чернівці-Хуст
11:15 - Коломия-Ворохта
11:30 - Коломия-Яремче
11:35 - Чортків-Ворохта
12:15 - Коломия-Яремче
12:35 - Коломия-Буковель
14:46 - Коломия-Ворохта
15:15 - Чернівці-Надвірна (до Делятина)
16:00 - Коломия-Яремче
16:20 - Хмельницький-Яремче
16:50 - Чернівці-Яремче
17:20 - Коломия-Яремче
17:50 - Коломия-Ворохта
18:30 - Коломия-Яремче
10:10 - Коломия-Яремче
Розклад не правильний, багато автобусів по неділях не їдуть.
ВідповістиВидалити